KONST / Litografier / Serigrafi 14544117
nr 1454 4117
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Serigrafi, Signerad, numrerad 129/150. Bladets mått: 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x59 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 mars 2022
kl 19:08:35
9/3 17:13:10